Loading...

Jedlé lepidlo na marcipán (25g) -

Jedlé lepidlo, které se hodí na lepení marcipánu.
Není skladem

102 Kč
408 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlé lepidlo převážně na lepení marcipánu. Lepidlo stačí nanést štětečkem na místo, které chcete přilepit. S tímto lepidlem bude držet každá dekorace na Vašem dortu. Složení: voda; emulgátor E466, regulátor kyselosti E330, konzervant E202. Obsah balení 25g.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

voda; emulgátor E466, regulátor kyselosti E330, konzervant E202

Technické parametry

Kategorie: Jedlé lepidlo a gel na jedlý papír
EAN 8595628800283
Kód produktu LES300

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé lepidlo s aplikátorem Fractal 22 g 4608 dortis

Jedlé lepidlo pro přilepování ozdob na dort.

82 Kč
372.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářské lepidlo 22g - FunCakes

Potravinářské lepidlo pomůže zafixovat jedlé i nejedlé dekorace, například jedlý papír. Balení 22

63 Kč
286.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks